چرا سایت زمین پی جویان نگار را انتخاب می کنید؟

سایت زمین پی جویان نگار در راستای افزایش دانش متخصصین کشور اطلاعات مورد نیاز زمین شناسان و مهندسین معدن را با بهره گیری از کارشناسان مجرب ایجاد و سپس با نظارت گروه های مختلف از جمله گروه ژئومتیکس مدیریت و در نهایت با کیفیت بالا انتشار می دهد. داده ها، لایه های اطلاعاتی، دوره های آموزشی و منابع علمی مورد نیاز جامعه تخصصی معدن و زمین شناسی از طریق بانک اطلاعاتی و فروشگاه سایت ارائه می گردد.

تفاوت قیمت داده های ارائه شده در سایت زمین پی جویان نگار نسبت به سایت های مشابه در چیست؟

یکی از دغدغه های اصلی متخصصین بخش معدنی و زمین شناسی کشور، بهره بردن از اطلاعات بروز و دقیق می باشد. سایت زمین پی جویان نگار دارای بانک اطلاعاتی دقیق و کارآمد بود و تمامی داده های مرتبط با معادن و زمین شناسی پیش از انتشار توسط تیم کارشناسان زمین پی جویان نگار مورد بررسی و آنالیز قرار میگیرند و پس از تایید شدن جهت استفاده کاربران منتشر میشود. به عبارت دیگر تمامی داده ها، لایه های اطلاعاتی پس از تایید کیفیت منتشر شده تا متخصصان زمین شناسی و معدنی کشور بدون مواجه شدن با خطا و یا کمبود کیفیتی از داده ها و لایه های اطلاعاتی استفاده نمایند.

تفاوت داده های بانک اطلاعاتی زمین پی جویان نگار با بقیه داده های سایت های دیگر در چیست؟

یکی از تفاوت های اصلی این سایت نسبت به سایت های دیگر این است که این داده ها توسط تیم تخصصی زمین شناسی و مهندسین معدن تهیه میشود و تنها کپی کردن از داده های موجود در سایت هایی که با قیمت بسیار پایین به فروش میرسانند نیست. این داده ها بررسی شده و پس از تایید توسط گروه های تخصصی زمین پی جویان نگار در اختیار کاربران قرار میگیرد.

به طور مثال نقشه های زمین شناسی موجود در  سایت با بالاترین کیفیت رقومی شده و در پس از تایید کیفیت، در گروه ژئومتیکس این داده ها به صورت لایه اطلاعاتی در آمده و در نهایت جهت استفاده کاربران منتشر میشود.

مزیت های داده های زمین پی جویان نگار برای متخصصین و پژوهشگران زمین شناسی و معدن در چیست؟

بزرگترین مزیت بانک اطلاعاتی زمین پی جویان نگار این است که این اطلاعات پس از طی کنترل فنی و کیفی گوناگون توسط گروه های تخصصی زمین پی جویان نگار منتشر شده تا به راحتی در پروژه های اکتشافی، زمین شناسی و معدنی مورد استفاده قرار بگیرند.

آیا زمین پی جویان نگار پروژه سفارشی تخصصی قبول می کند؟

بله، شرکت زمین پی جویان نگار همانند گذشته پروژه های اکتشافی، زمین شناسی و معدنی را انجام می دهد. کارفرمایان این شرکت به صورت اینترنتی می توانند فرم درخواست خدمات را تکمیل نموده و اطلاعات اولیه مربوط به پروژه خود را اعلام نمایند. سپس پروژه تعریف شده به گروه مربوط ارجاع داده شده و پس از بررسی های اولیه کارشناس گروه مربوطه با کارفرما از طریق راه های ارتباطی (شماره تماس و ایمیل) تماس گرفته و سپس بر اساس نوع نیاز پروژه تعریف شده و اجرا می گردد.

پشتیبانی در زمین پی جویان نگار چگونه است؟

پس از خرید از بانک اطلاعاتی زمین پی جویان نگار و استفاده از داده ها و لایه های اطلاعاتی در صورت وجود هر گونه مشکل و یا سوال احتمالی می توانید از طریق ایمیل های موجود در قسمت تماس با ما، سوال و یا مشکل خود را مطرح نمایید. ما در کمتر از ۲۴ ساعت کاری سوال شما را پاسخگو بوده و مساله ایجاد شده را برای شما حل می نماییم

در مورد منابع علمی و کتاب هایی که به فروش میرسانید توضیح بدهید؟

زمین پی جویان نگار در تلاش است تا جدیدترین و پرفروش ترین کتاب های تخصصی زمین شناسی و معدنی  ارائه شده را با حداقل قیمت در دسترس دانشجویان و محققین قرار دهد و همانطور که در بخش کتاب فروشگاه نگار مشاهده میفرمایید بخشی به عنوان پیش نمایش در اختیار کاربران قرار داده شده است تا بتوانند بخش هایی از کتاب که عمدتا فهرست کتاب می باشد را مشاهده نمایند و سپس با در نظر گرفتن نیاز خود آن را خریداری نمایند..

آیا زمین پی جویان نگار دوره آموزشی تخصصی ارائه می نماید؟

بله - زمین پی جویان نگار از اساتید و متخصصین مجرب رشته های گوناگون مرتبط با حوزه های زمین شناسی و معدن جهت افزایش دانش جامعه متخصصین بهره مند می باشد. این دوره ها به صورت آزاد و سازمانی ارائه می شود. دوره های سازمانی با هدف افزایش دانش و تخصص نیروهای یک سازمان برگزار می گردد که همین امر سبب حل بسیاری از مشکلات احتمالی در سازمان های بزرگ و کوچک خواهد شد.

مزیت دوره های آموزشی زمین پی جویان نگار نسبت به سایر دوره های آموزشی چیست؟

مهمترین مزیت دوره های آموزشی زمین پی جویان نگار نسبت به سایر دوره ها این است که از اساتید  مجرب و به نام کشور استفاده شده است و پس از پایان دوره گواهینامه پایان دوره ارائه می گردد. تمامی گواهینامه ها به صورت انگلیسی صادر شده و قابلیت استعلام از طریق سایت زمین پی جویان نگار را دارند. علاوه بر آن تمامی دانشپذیران آزاد و یا سازمانی پس از اتمام دوره در گروه فارغ التحصیلان زمین پی جویان نگار قرار گرفته که اولین مزیت استفاده از شبکه ایجاد شده جهت هم افزایی اطلاعات می باشد.

چگونه به زمین پی جویان نگار جهت خرید از فروشگاه اعتماد بکنم؟

سایت zpnegar.com  یک بانک اطلاعاتی قوی جهت ارائه داده ها و اطلاعات با کیفیت زمین شناسی و معدنی است که توسط شرکت زمین پی جویان نگار مدیریت می شود. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و همچنین درگاه پرداخت آن به صورت رسمی دریافت شده است. بر اساس قوانین و شرایط منتشر شده در سایت اطلاعات کاربران صرفا در اختیار زمین پی جویان نگار بوده و به هیچ شخص ثالثی ارائه داده نمی شود.

من به عنوان کارفرما چگونه می توانم پروژه اکتشافی، زمین شناسی و معدنی خود را به زمین پی جویان نگار ارائه نمایم؟

زمین پی جویان نگار یک شرکت تخصصی و فعال در بخش اکتشاف و زمین شناسی می باشد و راحت ترین راه ثبت پروژه جهت دریافت مشاوره، ثبت از طریق فرم درخواست خدمات می باشد. پس از ثبت اطلاعات اولیه کارشنان مربوطه در اسرع وقت با کارفرما تماس گرفته و تا زمان عقد قرارداد همراه کارفرما می باشد.

شرکت زمین پی جویان نگار چه خدماتی را ارائه می نماید؟

شرکت زمین پی جویان نگار علاوه بر بانک اطلاعاتی ارائه شده در بستر zpnegar.com کلیه خدمات زیر را به کارفرمایان عزیز ارائه می نماید:

خدمات ژئومتیکس (شرح خدمات در صفحه مربوطه می باشد)

خدمات اکتشافی (شرح خدمات در صفحه مربوطه می باشد)

خدمات معدنی که شامل خرید و فروش محدوده و مواد معدنی و همچنین امور حقوقی و اداری دریافت مجوز های معدنی می باشد. (شرح خدمات در صفحه مربوطه میباشد)