شرکت زمین پی‏ جویان نگار از سال 1396 فعالیت خود را در بخش معدنی کشور آغاز نموده است. عمده فعالیت شرکت در زمینه اکتشافات مواد معدنی و اطلاعات مکانی می ‏باشد و این شرکت تمامی خدمات خود را با بهره ‏مندی از متخصصین با تجربه و تجهیزات مدرن و با کیفیت ارائه نموده است.

ما در زمین پی‏ جویان نگار برای دستیابی به هدف هر پروژه، بر اساس نیاز و هدف مشخص شده توسط کارفرما، پروژه ‏های اکتشافی، داده‏ کاوی و اطلاعات مکانی مرتبط را طراحی، اجرا و مدیریت نموده تا در نهایت نتیجه مطلوب و با کیفیتی ارائه شود.

علم اطلاعات مکانی رکن اصلی در فعالیت‏ های شرکت می ‏باشد و همواره سعی شده است علوم داده و دیگر علوم مربوط به زمین‏ شناسی و مهندسی معدن با یکدیگر ادغام شوند تا بتوانیم روش ‏ها و تکنیک‏ های جدید و مبتنی بر تکنولوژی را جایگزین روش ‏های سنتی اکتشافی و زمین‏ شناسی قرار دهیم.

بر همین اساس ایجاد، مدیریت و انتشار اطلاعات مکانی و زمین‏ شناسی به عنوان جمله شاخص این شرکت توسط کارشناسان جوان و مجرب آن انتخاب شده است.

این شرکت افتخار دارد در سوابق خود همیاری و همکاری با بسیاری از سازمان‏ها، شرکت‏ها و متخصصین معدنی، زمین‏ شناسی و اطلاعات مکانی را داشته باشد.

زمین پی جویان نگار در راستای افزایش دانش متخصصین معدنی کشور اطلاعات مورد نیاز زمین شناسان و مهندسین معدن را نیز ارائه می نماید. داده های مکانی و زمین شناسی، منابع علمی و دوره های آموزشی از طریق بانک اطلاعاتی و فروشگاه سایت قابل تامین می باشند. 

ما بر این باوریم برای هر مسئله ‏ای، راه حل منحصری وجود دارد که می‏توان از میان اطلاعات آن‏ را یافت.

 

درباره زمین پی جویان نگار about zamin peyjooyan negar